Kontaktinformasjon | Bølgen bad & aktivitetssenter
Kontakt oss

BØLGEN BAD & AKTIVITETSSENTER / DRØBAK FROGN IDRETTSARENA KF

Belsjøveien 2, 1440 Drøbak
Sentralbord: 64 90 62 80

bolgen@bolgenbad.no

Org.nr. 918 347 151

Ledergruppen
Siv-Katrin Ramskjell, Daglig leder
SIV-KATRIN RAMSKJELLDaglig leder

siv.ramskjell@bolgenbad.no
Mob. 901 94 149

Bjørn Wilhelmsen, Nestleder/avd. leder Drift og teknisk
BJØRN WILHELMSENNestleder/avd. leder Drift og teknisk

bjorn.wilhelmsen@bolgenbad.no
Mob. 458 30 274

Cecilie W. Fjeldvik, Adminstrasjonsansvarlig (permisjon)
CECILIE W. FJELDVIKAdminstrasjonsansvarlig

cecilie.fjeldvik@bolgenbad.no
Mob. 976 50 341

LARA JANINE MORDTAnsvarlig samarbeidspartnere

Lara.Mordt@bolgenbad.no
Mob. 414 86 797

NINA JENSEN DOBLOUGAvd. leder Bølgen trening

nina.dobloug@bolgenbad.no
Mob. 959 16 888

Krzysztof Frymarkiewicz, Avd. leder Bølgen kafé
KRZYSZTOF FRYMARKIEWICZAvd. leder Bølgen kafé

krzysztof.frymarkiewicz@bolgenbad.no
Mob. 967 28 885

Thomas Ritter, Avd.leder Bølgen bad
THOMAS RITTERAvd. leder Bølgen bad

thomas.ritter@bolgenbad.no
Mob. 928 39 921

Pamela Morales Styremedlem
Pamela MoralesResepsjonsleder

pamela.morales@bolgenbad.no
Mob. 472 40 683

LISE FAYE-PETERSENMarkedskoordinator

lise.faye-petersen@bolgenbad.no
Mob. 913 34 384

Styret
Thomas Nygaard Styrets leder
Thomas NygaardStyrets leder

tny@npro.no
Mob. 928 12 447

Kathe Langvik Styrets nestleder
Kathe LangvikStyrets nestleder

kathe.langvik@idrettsforbundet.no
Mob. 996 32 543

Haagen Sæther Larsen Styremedlem
Haagen Sæther LarsenStyremedlem

haagen.saether-larsen@orkla.no
928 43 825

Pamela Morales Styremedlem
Pamela MoralesStyremedlem

pamela.morales@bolgenbad.no
Mob. 472 40 683

Grethe Reinhardtsen Styremedlem
Grethe ReinhardtsenStyremedlem
Styremedlem

grethe.reinhardtsen@stortinget.no
Mob. 928 12 447

MOTTA NYHETSBREV

Bølgen planlegger å gjenåpne for publikum 15. juni!

Kunder som har avtale til Bølgen helseklinikk eller på helsestsasjonen eller andre tjenester fra EPA er velkomne inn til sin time hverdager mellom kl. 8 og 16.

Besøksrestriksjoner gjelder fortsatt: Det betyr at hvis du ikke er frisk, uansett årsak, eller er i karantene skal du ikke møte til din avtale. Dette av hensyn til andre kunder, små barn som skal til helsestasjonen og ansatte.
Ved brudd på dette vil man bli bortvist fra anlegget. For ny time, ta kontakt med enheten.