Kontaktinformasjon | Bølgen bad & aktivitetssenter
Kontakt oss

BØLGEN BAD & AKTIVITETSSENTER / DRØBAK FROGN IDRETTSARENA KF

Belsjøveien 2, 1440 Drøbak
Sentralbord: 64 90 62 80

bolgen@bolgenbad.no

Org.nr. 918 347 151

Ledergruppen
Siv-Katrin Ramskjell, Daglig leder
SIV-KATRIN RAMSKJELLDaglig leder

siv.ramskjell@bolgenbad.no
Mob. 901 94 149

Bjørn Wilhelmsen, Nestleder/avd. leder Drift og teknisk
BJØRN WILHELMSENNestleder/avd. leder Drift og teknisk

bjorn.wilhelmsen@bolgenbad.no
Mob. 458 30 274

Cecilie W. Fjeldvik, Adminstrasjonsansvarlig (permisjon)
CECILIE W. FJELDVIKAdminstrasjonsansvarlig

cecilie.fjeldvik@bolgenbad.no
Mob. 976 50 341

LARA JANINE MORDTAnsvarlig samarbeidspartnere

Lara.Mordt@bolgenbad.no
Mob. 414 86 797

NINA JENSEN DOBLOUGAvd. leder Bølgen trening

nina.dobloug@bolgenbad.no
Mob. 959 16 888

Krzysztof Frymarkiewicz, Avd. leder Bølgen kafé
KRZYSZTOF FRYMARKIEWICZAvd. leder Bølgen kafé

krzysztof.frymarkiewicz@bolgenbad.no
Mob. 967 28 885

Thomas Ritter, Avd.leder Bølgen bad
THOMAS RITTERAvd. leder Bølgen bad

thomas.ritter@bolgenbad.no
Mob. 928 39 921

Pamela Morales Styremedlem
Pamela MoralesResepsjonsleder

pamela.morales@bolgenbad.no
Mob. 472 40 683

LISE FAYE-PETERSENMarkedskoordinator

lise.faye-petersen@bolgenbad.no
Mob. 913 34 384

Styret
Alf HildrumStyrets leder

hildrum.alf@gmail.com
Mob. 411 89 010 

Laila Aarstrand Varamedlem
Laila AarstrandStyrets nestleder

hildrum.alf@gmail.com
Mob. 977 77 906  

Svein AaserStyremedlem

svein.aaser@infuture.no
Mob: 476 11 476 

Kathe Langvik Styrets nestleder
Kathe LangvikStyretmedlem

kathe.langvik@idrettsforbundet.no
Mob. 996 32 543

Alaa CassimStyremedlem valgt blant de ansatte

alaa.edita14714@fgmail.com
Mob. 998 52 710 

Haagen Sæther Larsen Styremedlem
Haagen Sæther LarsenVaramedlem

haagen.saether-larsen@orkla.no
Mob: 928 43 825

NINA JENSEN DOBLOUGVara styremedlem valgt blant de ansatte

nina.dobloug@bolgenbad.no
Mob. 959 16 888

MOTTA NYHETSBREV

Mulig ventetid for å komme inn i badet:
Pga koronasituasjonen kan vi kun slippe inn 200 personer av gangen i badet. Det kan dermed oppstå ventetid når det er fullt. Vi må også begrense antall personer samtidig i garderoben.

SKLIEN – NÅ MED TUNELL – OG BØLGEBASSENGET ER IGJEN ÅPNE!