Kontaktinformasjon | Bølgen bad & aktivitetssenter
Kontakt oss

BØLGEN BAD & AKTIVITETSSENTER / DRØBAK FROGN IDRETTSARENA KF

Belsjøveien 2, 1440 Drøbak
Sentralbord: 64 90 62 80

bolgen@bolgenbad.no

Org.nr. 918 347 151

Ledergruppen
Siv-Katrin Ramskjell, Daglig leder
SIV-KATRIN RAMSKJELLDaglig leder

siv.ramskjell@bolgenbad.no
Mob. 901 94 149

Bjørn Wilhelmsen, Nestleder/avd. leder Drift og teknisk
BJØRN WILHELMSENNestleder/avd. leder Drift og teknisk

bjorn.wilhelmsen@bolgenbad.no
Mob. 458 30 274

Cecilie W. Fjeldvik, Adminstrasjonsansvarlig (permisjon)
CECILIE W. FJELDVIKAdminstrasjonsansvarlig (permisjon)

cecilie.fjeldvik@bolgenbad.no
Mob. 976 50 341

Lara Janine Mordt, Administrasjonsansvarlig (vikar)
LARA JANINE MORDTAdministrasjonsansvarlig (vikar)

Lara.Mordt@bolgenbad.no
Mob. 414 86 797

NINA JENSEN DOBLOUGAvd. leder Bølgen trening

nina.dobloug@bolgenbad.no
Mob. 959 16 888

Krzysztof Frymarkiewicz, Avd. leder Bølgen kafé
KRZYSZTOF FRYMARKIEWICZAvd. leder Bølgen kafé

krzysztof.frymarkiewicz@bolgenbad.no
Mob. 967 28 885

Silje Alexander, Avd.leder Resepsjon
SILJE ALEXANDERAvd. leder Resepsjon

silje.alexander@bolgenbad.no
Mob. 479 01 495

Thomas Ritter, Avd.leder Bølgen bad
THOMAS RITTERAvd. leder Bølgen bad

thomas.ritter@bolgenbad.no
Mob. 928 39 92

Lise Faye-Petersen, markedskooridinator
LISE FAYE-PETERSENMarkedskoordinator

lise.faye-petersen@bolgenbad.no
Mob. 913 34 384

Styret
Thomas Nygaard Styrets leder
Thomas NygaardStyrets leder

tny@npro.no
Mob. 928 12 447

Kathe Langvik Styrets nestleder
Kathe LangvikStyrets nestleder

kathe.langvik@idrettsforbundet.no
Mob. 996 32 543

Haagen Sæther Larsen Styremedlem
Haagen Sæther LarsenStyremedlem

haagen.saether-larsen@orkla.no
928 43 825

Pamela Morales Styremedlem
Pamela MoralesStyremedlem

pamela.morales@bolgenbad.no
Mob. 472 40 683

Grethe Reinhardtsen Styremedlem
Grethe ReinhardtsenStyremedlem
Styremedlem

grethe.reinhardtsen@stortinget.no
Mob. 928 12 447

Laila Aarstrand Varamedlem
Laila AarstrandVaramedlem

laila.aarstrand@stotvighotel.com
Mob. 977 77 906

MOTTA NYHETSBREV